Відділ "Загальне фортепіано"

Відділ загального фортепіано – важливий структурний підрозділ у роботі школи, який спрямований формувати всебічно розвинену особистість у комплексі навчальних дисциплін.

Відділ розпочав свою роботу з часу заснування школи. Першими його викладачами були Маловічко Сергій Миколайович, Паршина Оксана Миколаївна, Костюк Георгіна Юріївна, Данилів Богдана Володимирівна, Кравчук Наталія Романівна, Ярмоленко Оксана Арсентівна.

Педагоги відділу – високопрофесійні наставники, великі ентузіасти, які багато років займаються найблагороднішим заняттям – залученням дітей до неповторного світу музики. Окрім напрацювання у юних музикантів навичок гри на інструменті, викладачі займаються їх музичним вихованням, виробляють культуру поведінки, вчать за допомогою мистецтва управляти своїми емоціями.

Відділ загальне фортепіано

Видатний німецький музикант К. Орф зауважував:, ,Якщо дитина в процесі комплексної музичної діяльності не стане професійним музикантом, то її творча ініціатива, закладена на музичних заняттях, проявиться в усьому, що вона робитиме в подальшому житті”, – саме такого принципу дотримуються викладачі відділу.

Поряд із досвідченими фахівцями: Костюк Г. Ю., Малиновською А. В., Маловічко Надія Василівна, Метіль Наталія Іванівна, Поповою Наталія Миколаївна, Тригуб Оксана Євгенівна, Шиманською Іриною Юрівною (спеціаліст вищої категорії, завідувачка відділу), Явною Олена Михайлівна, Ярмоленко О. А., плідно працює нова хвиля молодих та творчих викладачів: Аліскевич Уляна Олегівна, Богданенко Ангеліна Олександрівна, Бойко Ольга Юріївна, Долішна Світлана Василівна, Маловічко Ірина Володимирівна, Мийник Христина Володимирівна, Харатін Наталія Олександрівна.

Беручи до уваги те, що на відділі навчаються учні з різним рівнем володіння фортепіано, досвідченими викладачами розроблено авторські програмні забезпечення уроків, методику викладання та контрольні вимоги з предмета, ,Загальне фортепіано” для учнів різних відділів школи.

Велику увагу викладачі відділу приділяють гармонійному розвитку особистості учня у поєднанні з інтелектуальними, емоційними, творчими та вольовими якостями майбутнього професіонала. Для цього на уроках використовуються проблемні методики навчання, проводяться комплексні уроки, круглі столи та творчі семінари у співпраці з викладачами інших відділів.

Загальне Фортепіано