Відділ театрального мистецтва

Не лише на уроках діти здобувають мистецькі знання, вміння та навички. У позаурочний час викладач вищої категорії Боднар Галина Григорівна дає їм можливість відчути себе справжніми акторами.

У школі діють театр ,,Дитинство” (молодші школярі) та ,,Юність” (старші школярі).

Дитинство

Саме тут, у театрі, учні навчаються сценічної гри, мистецтва перевтілення в образ героя, розвивають своє творче мислення, фантазію, зорову пам’ять, спостережливість, оволодівають навиками сценічного мовлення.

Завдяки таланту та працелюбності юних акторів і їх керівника глядачі мали змогу побачити та оцінити вистави ,,В чужому пір’ї” М. Підгірянки, ,,Муха-цокотуха” К. Чуковського, ,,Пан Коцький”, ,,Справжній цар” Я. Сербіна, ,,Учень чарівника лісу” Г. Усача, ,,Кайдашева сім’я” О. Корнієнка, ,,Весняна казка” Н. Забілої та ін.

Гарного результату досягнуто, зокрема, завдяки синтезу двох жанрів мистецтва. Викладачі Боднар Г. Г. та Купецька О. А.  зуміли поєднати дитячий вокал і сценічну гру, подарувавши поціновувачам театрального мистецтва чудові дитячі опери у виконанні кращих учнів школи. Це: ,,У зеленому садку”, муз. А. Філіпенка; ,,Королева зубна щітка”, ,,Зима і весна”, муз. М. Лисенка; ,,Лисячий базар”, муз. І. Кукловського; ,,Заєць-хвалько”, муз. Ю. Рожавської; ,,Бабусина пригода”, муз. Н. Галабурди та інші.

Улюбленими акторами викладачів та глядачів упродовж цих років були О. Фостаковська, Є. Згуровська, М. Пастир, К. Корольчук, Т. Шкафаровський, Н. Олійник, В. Пазій (сьогодні – студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, театральний факультет), Ю. Башуцька, Х. Мийник, П. Сеник, О. Попович, М. Нестайко, О. Корзун та Н. Корзун, Н. Ведмедюк та багато-багато інших.

Відділ Театрального Мистецтва Юність