Відділ образотворчого мистецтва

Художньо-естетичну освіченість та виховання особистості, здатної до саморозвитку і самовдосконалення, формування її мистецької культури засобами кращих національних і світових культурологічних надбань забезпечують викладачі відділу образотворчого мистецтва. Це – Таміла Романівна Мийник – завідувачка відділу, Ткачук Лариса Пилипівна – переможець Всеукраїнського конкурсу, ,Учитель року – 2003” та учасник конкурсу, ,Учитель року – 2007”, Журавель Наталія Павлівна, Дуда Марія Володимирівна, Ящишин Тетяна Іллівна, Грабова Світлана Орестівна, Гульовська Ірина Андріївна, Хом’як Уляна Ігорівна, Галилуйко Сніжана Русланівна.

Образотворчий відділ

За час існування відділу понад 100 випускників обрали фах художника, деякі з них закінчили, інші навчаються у Львівській академії мистецтв, Українській академії дизайну, Київському інституті дизайну, Львівській академії друкарства, ТНПУ ім. В. Гнатюка (факультет образотворчого мистецтва і дизайну), Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі (відділення дизайну), ТМУ ім. С. Крушельницької (художнє відділення), Галицькому коледжі (відділення дизайну), Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва.

Творчі роботи учнів відзначені нагородами і дипломами на численних міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсах. Серед них:, ,Золота Палітра” у Міжнародному конкурсі малюнка, ,Бітола – 2000” в Македонії, володаркою якої стала Мийник Софія. Сім медалей завоювали учні на Міжнародному конкурсі малюнка, ,Шанкар” в Індії – Сидор Наталія, Червінська Надія, Гребеняк Соломія, Вацковська Ольга, Корнієнко Катерина, Гайда Павло, Єфименко Катерина.

Свою майстерність юні обдарування демонстрували, здобуваючи І, ІІ, ІІІ місця на Міжнародному фестивалі дитячої творчості, ,Чарівна книжка”, м. Дніпропетровськ.

Свідченням високої професійності та співпраці викладача з учнем є перемоги на Міжнародному дитячо-юнацькому конкурсі образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі (м. Полтава), на всеукраїнських конкурсах, присвячених Шевченківським дням та регіональному конкурсі дитячої творчості, ,Природа очима дітей” (м. Берегово).

Учні брали участь у міжнародних конкурсах дитячого малюнка в Єгипті, Японії, Чехії, Угорщині, Польщі, стали переможцями численних міських та обласних конкурсів.

Високу професійність вихованці підтверджують перемогами на обласних олімпіадах з рисунку і живопису, це – Корнієнко Катерина, Маруніч Сергій, Басалига Ірина, Боднарук Христина, Гринюка Арсен. Саме ці молоді художники, навчаючись у мистецьких вузах, вже зараз є активними учасниками всеукраїнських художніх виставок, репрезентуючи на них свої творчі роботи.

Товарянська Христина – лауреат багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів малюнків, багаторазова переможниця художніх олімпіад, у 2012 році стала лауреатом премії ім. Івана Марчука.

Учні беруть активну участь у громадському житті країни. Підтвердженням є перші місця на всеукраїнських конкурсах, ,Я хочу жити в якісному світі” та, "Податки очима дітей". Переможці отримали нагороди та цінні подарунки і поїздки в Київ (Нагірняк Станіслав, Назарчук Віталій, Лісова Неля, Маруніч Сергій, Борщ Софія, Майстренко Аліна) та Крим в табори, ,Артек” і, ,Маяк” (Мийник Христина, Дзюбак Анна-Марія, Товарянська Христина, Завадська Романна, Лук’яненко Тетяна, Кінашевська Олена).

Учні відділу є постійними учасниками щорічних виставок-оглядів, “Творчість юних”, звітних виставок.

Відділ Образотворчрго Мистецтва