Відділ народних інструментів

Відділ веде свій літопис з початку відкриття школи. Учні відділу професійно вивчають гру на баяні, акордеоні, бандурі, гітарі.

Тут працюють: Грам’як Людмила Миколаївна – викладач по класу бандури, завідувачка відділу; Гайдукевич Остап Іванович – викладач по класу баяна та акордеона, директор школи, заслужений працівник культури України,, ,Людина року – 2013”; Кучинська Світлана Євгенівна – викладач по класу гітари, заступник директора з навчально-методичної роботи; Палига Олеся Степанівна – викладач по класу бандури; Березюк Оксана Володимирівна – викладач по класу гітари; концертмейстери Качан Ольга Ігорівна та Кавун Анатолій Іванович.

Творчі досягнення відділу наочно демонструють численні успіхи вихованців на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. На Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах, який відбувся у 2010 р. у м. Кіровоград, перемоги здобули учениці Грам’як Л. М. Атаманчук Ольга (Гран-прі) та Божок Адріана (ІІ місце). Вони стали також переможцями обласного конкурсу, ,Творчість юних – 2010”, отримавши відповідно Гран-прі та перше місце.

Зокрема, Атаманчук Ольга є лауреатом І премії Другого регіонального фестивалю-конкурсу кобзарського мистецтва імені Костя Місевича, ,Кобзарська ватра” (м. Кременець), а також І премії Всеукраїнського конкурсу гри на народних інструментах, ,Провесінь”, 2012 р. (м. Кіровоград) та обласного конкурсу, ,Творчість юних-2012” (І премія).

На відділі успішно працюють ансамбль бандуристів, ,Срібні струни” (керівники: Грам’як Л. М., Палига О. С.) та ансамбль гітаристів (керівники: Березюк О. В., Кучинська С. Є.). Ці творчі учнівські колективи є переможцями обласного конкурсу камерних ансамблів, ,Консонанс” й оглядів-конкурсів учнівських і вчительських творчих колективів.

Ансамбль гітаристів

Ансамбль бандуристів

Чимало випускників відділу обрали мистецьку професію і продовжують навчання у спеціалізованих вищих навчальних закладах. У Київській національній музичній академії ім. П. Чайковського навчається Божок Мар’яна, у ТНПУ ім. В. Гнатюка – Ковальчук Ольга та Бідун Олеся.

Гордістю школи є наші випускниці Ведмедюк Наталія – нині аспірантка Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка та Згуровська Євгенія – аспірантка Київської національної музичної академії ім. П. Чайковського.

Учні відділу здобувають мистецьку освіту і в інших навчальних закладах (Львівське музичне училище ім. С. Людкевича, Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької, Львівське державне училище культури і мистецтв, Теребовлянське вище училище культури і мистецтв та ін.).

Серед випускників відділу є відомі виконавці, лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Ведмедюк Наталія, Згуровська Євгенія, Божок Мар’яна, Божок Адріана, Атаманчук Юлія (бандура).

Відділ Народних Інструментів Ансамбль Гітаристів Ансамбль Бандуристів