Відділ духових інструментів

Наймолодшим, проте не менш результативним, є у музичній сім’ї закладу духовий відділ. Свою роботу під керівництвом Гайди Світлани Андріївни – викладача по класу флейти, відділ розпочав у 2010 році.

На відділі злагоджено та результативно, застосовуючи особистісно-зорієнтований підхід, працюють кваліфіковані викладачі: Гайда Євген Йосипович – викладач по класу кларнета і саксофона, лауреат всеукраїнських конкурсів, Баклаженко Олександр Павлович – викладач по класу труби, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів; Пастир Ірина Володимирівна – викладач по класу флейти, лауреат всеукраїнських конкурсів; Якубець Віктор Ярославович – викладач по класу труби і тромбона.

Викладачі відділу – талановиті й дуже успішні у творчому житті люди. Крім педагогічної праці (більшість з них поєднують роботу в музичному училищі й школі), всі вони є солістами знаменитого симфонічного оркестру обласної філармонії – одного з кращих професійних мистецьких колективів України.

Про високий творчий рівень відділу свідчать мистецькі колективи, які тут створені. Це зокрема:

- ансамбль флейтистів “Dolce”, якому в 2009 р. було присвоєно звання, ,Зразковий” (керівник Гайда С. А., концертмейстери Пастир І. В., Малиновська А. В.);

Ансамбль флейтистів Дольче

- ансамбль дерев’яних духових інструментів (керівник Гайда С. А., концертмейстер Малиновська А. В.; ІІ премія у конкурсі, ,Консонанс”, 2013 р.);

Ансамбль дерев'яних духових інструментів

- квартет саксофоністів (керівник Гайда Є. Й., концертмейстер Малиновська А. В.);

- оркестр, ,Джаз-Бенд” (керівник Гайда Є. Й.).

Ці колективи у складі талановитих музикантів щорічно є переможцями обласного конкурсу-огляду творчих учнівських та вчительських колективів, які проводяться обласним управлінням культури.

Учні відділу беруть активну участь та є неодноразовими переможцями обласних конкурсів, ,Консонанс”,, ,Творчість юних”, обласного конкурсу ім. М. Старовецького: Оксана Попадюк (Гран-прі), Дмитро Пилипчак (Гран-прі), Дмитро Кирилів (І місце), Христина Гайда (І місце).

Заявив про себе і наймолодший колектив, створений у 2013 р. Це – духовий оркестр, який розпочав роботу під керівництвом молодого спеціаліста, соліста симфонічного оркестру Долішнього Андрія Степановича.

Духовий оркестр

Перемоги на конкурсах є найвищою оцінкою професійної підготовки учнів, якою фахово займається викладацький колектив.

Відділ Духових Інструментів Ансамбль Флейтистів Дольче Духовий Оркестр