Диригентсько-хоровий відділ

05.11.2014   Administrator   Категорія: Дисципліни мистецького циклу

Диригентсько-хоровий відділ створено у 2006 році. Творчою лабораторією для учнів закладу є шкільний хор, яким керує завідувачка відділу, спеціаліст вищої категорії, старший викладач Купецька Оксана Авксентіївна.

На диригентсько-хоровому відділі працюють досвідчені викладачі: Вишинська Наталія Зіновіївна, Матвіїв Людмила Вікторівна, Хаварівська Юліана Володимирівна, а також молоді спеціалісти, які вносять свою лепту в розвиток навчально-виховного та творчого процесу відділу: Князевич Христина Богданівна, Драган Марія Василівна, Кріль Ірина Миколаївна, Гаврилюк Ігор Богданович.

За час роботи відділу було створено декілька вокальних колективів: ансамбль викладачів відділу, фольклорний ансамбль, вокальна студія, ,Співанка-вишиванка”.

До загального циклу предметів, які викладаються на відділі, входять: постановка голосу, хоровий клас, диригування, колективне музикування, вокальний ансамбль, дитяча опера.

Здобутки вихованців відділу досить вагомі, оскільки учні під вмілим та професійним керівництвом викладачів беруть активну участь у концертній діяльності та конкурсах, зокрема на обласному конкурсі, ,Творчість юних” (2013 р.) Гран-прі здобула Кухарська Вікторія, перші місця – Найденко Вікторія і Ткачук Яна, третє місце – Барилко Діана.

Щорічними учасниками обласного конкурсу-огляду учнівських та вчительських колективів є учнівський хор, вокальний ансамбль викладачів, які продемонстрували свої таланти й на Всеукраїнському фестивалі, ,Україна – свята родина” (2011 р.), VІ Всеукраїнському фестивалі, ,Цвіт вишиванки” (2013 р.) та фестивалі козацької пісні, ,Байда”, 2013 р., м. Скалат.

Випускники відділу продовжують навчання у середніх та вищих мистецьких навчальних закладах України та за кордоном. Студенткою консерваторії Лючіо Кампіані у м. Мантова (Італія) стала випускниця відділу Ткачук Вікторія.

У Київському державному вищому музичному училищі ім. Р. Глієра навчається Найденко Вікторія, студентом Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова став Юник Назар (факультет Інституту мистецтв, кафедра методики музичного виховання та хорового диригування), на театральному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка навчається Корзун Оксана.

Багато випускників продовжили, інші продовжують навчання у ТМУ ім. С. Крушельницької (Вальчук Катерина, Тимочко Ольга, Ющенко Віктор, Сивак Лариса, Харевич Тетяна, Дмитришин Юлія та ін.).

Диригентсько-Хоровий Відділ