Відкритий лист голови трудового колективу

14.02.2018   Lubov   Категорія: Новини

За дорученням голови трудового колективу Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв Ірина Ленько подаю відкритий лист:
    Врятуймо Тернопільську обласну експериментальну комплексну школу мистецтв імені Ігоря Герети!
Педагогічний колектив Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв ім. І.Герети висловлює категоричну незгоду з рішенням Робочої групи щодо реорганізації та об’єднання Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв та Струсівської школи-інтернату в єдиний заклад освіти.
    Робоча група була створена рішенням сесії Тернопільської обласної ради для вирішення питання забезпечення нежитловими приміщеннями ТОЕКШМ ім. І. Герети. Але, замість надання приміщення в обласному центрі, співголова Робочої групи Крупа Л.Л. запропонував ТОЕКШМ ім.І.Герети та Струсівську школу-інтернат реорганізувати та об’єднати в єдиний заклад освіти – Тернопільську обласну спеціалізовану мистецьку школу інтернат ім. Ігоря Герети. Робоча група ухвалила рішення рекомендувати адміністрації ТОЕКШМ ім. І.Герети звернутись із пропозицією та підготувати лист до обласної адміністрації щодо реорганізації ТОЕКШМ ім.І.Герети та Струсівської школи-інтернату в єдиний заклад освіти.
Що дасть ТОЕКШМ об’єднання зі Струсівською школою-інтернатом?
     Перш за все, після реорганізації та об’єднання, кількість учнів, яка мала би навчатися в міському корпусі новоствореної школи, зменшиться, що позбавить більшість талановитих дітей можливості продовжити навчання у тому закладі, який вони обирали. 
    Після зменшення кількості учнів постане питання вивільнення значної кількості вчителів, які разом творили цю унікальну школу з часу її заснування. 
Струсівська школа-інтернат знаходиться на значній відстані від Тернополя, що призведе до порушення цілісності навчального процесу, зниження його ефективності; буде унеможливлена співпраця з провідними фахівцями музичного училища, філармонії, театру…
І ніхто не запитав ні батьків, ні дітей Тернопілля, де вони хотіли б навчатися – у Струсові чи у Тернополі?
Складається враження, що обласна влада під виглядом цієї реорганізації школи хоче позбутися багаторічної проблеми – надання школі приміщення в Тернополі!
Але якою ціною?!
Читайте інформацію про засідання Робочої групи тут:
http://te-rada.org/list/?type=view&id=6190

Голова трудового колективу Ленько І. П.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
Поділіться з друзями: