19 грудня у 3-Б класі проведений комплексний урок з літературного читання, "Я у світі" і виховної години.

23.12.2017   Людмила Романівна   Категорія: Цікаві уроки

Тема з Я у світі: "Людина має творити добро".

Мета з Я у світі: Розширити знання учнів про людські чесноти; вчити аналізувати свої вчинки та їхні наслідки, аргументувати переваги добрих учинків; Розвивати мислення, мовлення, бажання творити добро і уникати злих учинків; Виховувати позитивні риси характеру.

Тема з літературного читання: Знайомство з міфами народів світу "Святкові дідусі". Написання переказу за планом міфа "Святкові дідусі". Знайомлення із народними традиціями.

Мета з літературного читання: Ознайомити з народними традиціями, календарем, святом Святого Миколая, міфами народів світу, оповіданням, традиціями народів світу. Розвивати діалогічне, монологічне, писемне мовлення. Збагачувати словниковий запас; художню творчість. Виховувати любов до народних традицій.

Тема  бесіди: Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай.

Мета бесіди: Виховувати духовність, доброту,  почуття милосердя, ввічливість, любов до ближніх;  ознайомлювати учнів із народними традиціями; розвивати мислення й пізнавальні інтереси, вчити осмислено творити добро; виховувати людяність, доброзичливість.

Урок провели:

Кокайло Юлія Василівна