29 листопада у 3-Б класі проведений комплексний урок з "Я у світі", інформатики і виховної години.

30.11.2017   Людмила Романівна   Категорія: Цікаві уроки

Тема уроку «Я у Світі»: Школа. Правила школяра. Проект «Історія та традиції моєї школи».

Мета уроку «Я у Світі»: ознайомити учнів з основними правилами школяра; розвивати інтерес до пізнанняі збереження традицій школи; виховувати почуття гордості за свою школу та бажання дотримуватись правил поведінки школяра.

Тема уроку інформатики: графічний редактор. Доповнення малюнка підписом чи коментарем.

Мета уроку інформатики: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити додавати до створених зображень текст; розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, розвитку, підвищувати інформаційну культуру учнів; Формувати ІКТ- компетентності учнів та ключові компетентності для реалізації творчого потенціалу дітей, навички самостійної роботи. Розвивати пам’ять і логічне мислення. Виховувати інтерес до предмета шляхом практичної спрямованості матеріалу, що вивчається.

Тема бесіди: Учнівські правила поведінки для кожної дитини.

Мета бесіди : Формування знань про правила безпечної роботи та поведінки у класі, правила користування ножицями та клеєм. Закріплювати і розширювати знання учнів про правила поведінки у школі. Розвивати вміння застосовувати набуті знання практично. Виховувати свідому дисципліну, позитивне ставлення до праці та старанність у роботі.

Урок провели:

Кокайло Юлія Василівна