У школі працюють 38 вчителів загальноосвітніх дисциплін, з яких 18 є спеціалістами вищої категорії, 9 – І категорії, 5 – ІІ категорії, 6 – спеціалісти. Серед спеціалістів вищої категорії є 9 старших вчителів.

Для тіснішої співпраці між педагогами-предметниками різних профілів, можливості вивчення та узагальнення передового досвіду для передачі його молодим колегам у школі створено п’ять методичних комісій.

Керує відділом дисциплін загальноосвітнього циклу заступник директора з навчально-виховної роботи Орос Наталя Теодозівна.

Учителі загальноосвітніх дисциплін були учасниками і виступали на педагогічних семінарах та конференціях: "Сучасна україністика: наукові парадигми мови, літератури та документознавства” (м. Київ) – брала участь вчителька англійської мови Лепко Л. Б.;, "Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості” (м. Бучач, м. Теребовля) – учасниками конференції були: Дардан Т. С., Космина Н. В., Лепко Л. Б., Нівельт М. А., Похонський В.С., Ящишин Т. І. Зокрема, Лепко Л. Б. брала участь у ІІ та ІІІ Міжнародних науково-практичних конференціях, "Проблеми та перспективи лінгвістичних досліджень в умовах глобалізаційних процесів”, які відбулися у Тернополі.

Науково-методичні напрацювання вчителів, їх авторські розробки виходять друком у фахових виданнях, зокрема наукових вісниках та періодиці.

Результатом навчально-виховної роботи педагогічного колективу є успішність учнів, багато з яких закінчили дев’ятий клас із відзнакою, а успішні одинадцятикласники нагороджені золотими та срібними медалями.

Якість підготовки учнів із загальноосвітніх предметів дає можливість багатьом з них продовжувати освіту у технічних, медичних, економічних, педагогічних вищих навчальних закладах. У Технічному університеті м. Дрезден (Німеччина), навчається Домбровська Яніна. Випускники школи добре зарекомендували себе у тернопільських вузах: політехнічному, медичному, економічному, педагогічному, приватному комерційному та Міжнародному університеті, ,Україна”. Наші учні навчаються у Київському національному політехнічному університеті, Вищій пограничній академії у м. Хмельницький, Рівненському гуманітарному університеті та багатьох інших.

І попри здобуту фахову технічну чи іншу освіту наших випускників у житті завжди буде супроводжувати високе мистецтво, до якого вони прилучилися з дитинства, і яке так натхненно та віддано опановували у школі.

Детальніше...


Детальніше...


Детальніше...


Детальніше...


Детальніше...


Поділіться з друзями: